Szkoła posiada wpis dorejestru instytucji szkolnych

Jak uczymy? / Metody

Potrafimy motywować do nauki. Dbamy o to, by słuchacz czerpał satysfakcję z postępów w nauce. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, są dynamiczne i urozmaicone. Używamy wypróbowanych, wysokiej jakości podręczników. Bardzo ważne są dla nas sugestie naszych słuchaczy - chcemy ,aby nauka była ciekawa, przyjemna i dawała satysfakcję

Zajęcia w naszej szkole nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych, tj. słuchania, mówienia, czytania czy pisania. Dbamy aby nowy materiał wprowadzony na danej lekcji został odpowiednio przedstawiony oraz przyswojony przez uczniów poprzez aktywne uczestniczenie w różnorodnych ćwiczeniach opartych na sytuacjach z życia codziennego.

W trakcie zajęć wykorzystujemy różnorodne materiały:

fragmenty filmów i programów TV, artykuły z prasy, a także gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Staramy się, aby nasze zajęcia były organizowane na wiele sposobów: praca indywidualna, w parach czy grupach, debaty, projekty, prezentacje czy symulacje. W grupach dziecięcych bardzo ważnym elementem jest stosowanie tzw. TPR Method, czyli metody reagowania całym ciałem.

Z doświadczenia wiemy, że dzieci najszybciej i najchętniej uczą się poprzez zabawę, dlatego na naszych zajęciach wykorzystujemy autorskie gry i zabawy których celem jest przyswojenie nowego materiału w nieszablonowy sposób.

Więcej w tej kategorii: « O nas Galeria »
  • KURSY DLA DZIECI

Metody nauczanie odpowiednio dostosowane dla potrzeb młodszych jak i starszych dzieci. Idealne wprowadzenie najmłodszych w świat dźwięków nowego języka.
    Korepetycje - pomoc w nauce szkolnej.

• KURSY DLA MŁODZIEŻY

Przygotowanie do :
    - egzaminu szóstoklasisty
    - egzaminu gimnazjalnego
    - matury
    - kursy konwersacyjne

• KURSY DLA DOROSŁYCH

Metoda komunikatywna - zajęcia ukierunkowane na mówienie.
    Wszystkie poziomy zaawansowania. Business English.