OfertaZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE

Kursy dla dorosłych

Mówi się, że na naukę oraz poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności nigdy nie jest za późno. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem,  dlatego przedstawiamy Państwu ofertę skierowaną do dorosłych.

Nasz kurs przeznaczony jest dla osób, które używają języka angielskiego w pracy, w podróżach zagranicznych czy w życiu prywatnym. Zajęcia odbywające się w naszej szkole pozwolą Państwu rozwinąć wszystkie sprawności językowe niezbędne do posługiwania się językiem obcym. Szczególny nacisk kładziemy na pokonywanie barier językowych. Zapewniamy naukę w małych grupach, maksymalnie 7 osobowych, co gwarantuje Państwu indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika.

Stosujemy metodę komunikatywną - jedną z najefektywniejszych obecnie metod nauczania języków obcych. Uczestnicy proszeni są o odgrywanie scenek i dialogów, zachęcani są do wypowiadania się na różne tematy i brania udziału w dyskusjach, co pomaga rozwijać umiejętności komunikacji w obcym języku, a przede wszystkim przełamuje opory i bariery językowe. Wiemy jednak, że każdy kursant ma inny styl nauki, dlatego nie ograniczamy się do tej jednej metody - na zajęciach wprowadzamy również inne, które pozwolą na aktywny udział wszystkich kursantów. Uważamy, że tylko wykorzystanie najlepszych elementów wielu metod nauczania może zakończyć się pełnym sukcesem.

Wiedza nabyta w trakcie kursu sprawdzana jest regularnie poprzez testy, wypracowania czy rozmowy.

Więcej w tej kategorii: « Kursy dla młodzieży
  • KURSY DLA DZIECI

Metody nauczanie odpowiednio dostosowane dla potrzeb młodszych jak i starszych dzieci. Idealne wprowadzenie najmłodszych w świat dźwięków nowego języka.
    Korepetycje - pomoc w nauce szkolnej.

• KURSY DLA MŁODZIEŻY

Przygotowanie do :
    - egzaminu szóstoklasisty
    - egzaminu gimnazjalnego
    - matury
    - kursy konwersacyjne

• KURSY DLA DOROSŁYCH

Metoda komunikatywna - zajęcia ukierunkowane na mówienie.
    Wszystkie poziomy zaawansowania. Business English.