OfertaZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE

Kursy dla młodzieży

a) Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Praca z młodzieżą szkolną wymaga zaufania oraz dużej cierpliwości. Nasze kursy skierowane do tej grupy uczniów odznaczają się nie tylko przyjemna atmosferą, lecz także znacznym poszerzaniem wiedzy i umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Stawiając nowe wyzwania naszym uczniom chcemy zachęcić ich do odkrywania swoich mocnych stron związanych z nauką języka obcego oraz ulepszenia tych umiejętności, które nadal wymagają pracy. Nasz kurs przeznaczony dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej stanowi kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia obejmują bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach egzaminu.

Staramy się, aby młodzież biorąca udział w tych zajęciach polubiła naukę języka angielskiego oraz pokonała strach przed mówieniem w tym języku. Chcemy, aby uczniowie wzbogacili swoje słownictwo oraz zrozumieli gramatykę i potrafili ją poprawnie stosować. Kurs jest nastawiony na praktyczną naukę języka z dużą ilością konwersacji przy jednoczesnym wprowadzaniu elementów gramatyki niezbędnej do zdania egzaminu ósmoklasisty.

W pracy z naszymi uczniami wykorzystujemy także materiały multimedialne, autentyczne nagrania i realne scenki z życia codziennego które pomagają uczniom opanować praktyczną umiejętność posługiwania się językiem obcym, oraz zrozumieć kulturę krajów anglojęzycznych. Znajdujemy również czas na gry językowe, tak aby nasze lekcje nie były nudne i by w przyjemnej dla uczniów formie utrwalać w pamięci poznany wcześniej materiał.

b) Kursy maturalne

Matura jest pierwszym ważnym egzaminem w życiu każdego ucznia. Stres związany z ilością materiału koniecznego do opanowania na pewno nie ułatwia organizacji pracy maturzystom. Pragniemy, aby maturzyści uczęszczający na zajęcia przygotowawcze w naszej szkole byli pewni swojej wiedzy i czuli się dobrze przygotowani do egzaminu z języka angielskiego. Dlatego warto wcześniej zaplanować uzupełnianie oraz powtarzanie materiału i nie czekać na ostatnią chwilę.

Kursy maturalne prowadzone w British House zapewnią kompleksowe i bezstresowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Maturzyści będą mieli okazję omówić wszelkie bloki tematyczne obecne na egzaminach ustnych i pisemnych z języka angielskiego. Powtórka gramatyczna, regularne wprowadzanie nowych zagadnień oraz konsekwentne ich powtarzanie zapewnią każdemu maturzyście taki zasób wiedzy oraz słownictwa, który pozwoli bez problemu a także bez większego stresu przejść przez egzaminacyjne zmagania, na każdym poziomie trudności. Dzięki zajęciom przygotowującym do matury, każdy uczeń zapozna się ze wszystkimi typami zadań, które czekają go na egzaminie maturalnym. Ważne jest również to, że wszystko, czego nauczysz się na tym kursie, przyda Ci się nie tylko na maturze.

• KURSY DLA DZIECI

Metody nauczanie odpowiednio dostosowane dla potrzeb młodszych jak i starszych dzieci. Idealne wprowadzenie najmłodszych w świat dźwięków nowego języka.
    Korepetycje - pomoc w nauce szkolnej.

• KURSY DLA MŁODZIEŻY

Przygotowanie do :
    - egzaminu szóstoklasisty
    - egzaminu gimnazjalnego
    - matury
    - kursy konwersacyjne

• KURSY DLA DOROSŁYCH

Metoda komunikatywna - zajęcia ukierunkowane na mówienie.
    Wszystkie poziomy zaawansowania. Business English.